AK

     NURBAL ŞİFA MERKEZİ

olarak 1989 yılından bu yana Göztepe - İstanbul'da, ORJİNAL KORE KIRMIZI PANAX GİNSENG ÜRÜNLERİ,
Arısütü, Polen, Karakovan Balı, Petek ve Süzme ballar, Özel Karışımlar, Şifalı Otlar, Aromatik Yağlar, Bitkisel Afrodizyaklar, Doğal İlaçlar, Ekolojik Ürünler, Doğal Zayıflama ürünleri, Vitaminler, Baharatlar  ve diğer naturel Bitkisel mamüller
in satışını  yaparak hizmet vermekteyiz.

Her ilacın doğadan geldiği gerçeği ve Tabiatın bize sunduğu sayısız nimetlerin insan sağlığına ne kadar Şifa verdiği şüphesiz bilinmektedir.

Tabiatın bize sunmuş olduğu
BİTKİSEL KAYNAKLARLA TEDAVİ tarihi insanoğlunun tarihi kadar eskidir. Hititler döneminde Anadolu’da çok yaygın kullanım alanı olan Bitkisel Kaynaklarla Tedavi yöntemi daha ziyade Çin, Hindistan, Roma ve Mısır uygarlıkları zamanında dünyaya yayılmıştır. Anadolu’da Şifa veren Bitkisel kaynaklar üzerine yapılan ilk araştırmalar 19.yüzyılda Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane adı altında bilimsel çalışmalar ile başlamıştır. Günümüzde ise BİTKİSEL KAYNAKLARLA çeşitli hastalıkların tedavi yöntemleri gerçek bilimsel niteliğini almış ve Alternatif  Tıpta önemli bir değer kazanmıştır.

Yine günümüzde SENTETİK BAZDAKİ MADDELERİN VARSAYILAN YAN ETKİLERİ; Bitkisel Kaynaklarla Tedavi kullanımını hızla arttırmaktadır. Ancak unutulmaması gereken en önemli kural ise Bitkisel kaynaklarla şifa veren bütün ürünlerin
KULLANIMI, KARIŞIM DOZAJLARI,  TAZELİĞİ, KALİTESİ, HAKİKİ OLMASI VE BİTKİSEL KAYNAKLI KARIŞIMLARIN BİLGİLİ KİŞİLER TARAFINDAN HAZIRLANMASI EN ÖNEMLİ DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLARDIR.

Öncelikle hastalıkların teşhisi ve tedavisinin uzman doktorlarca yapılması gerektiği unutulmamalıdır, kulaktan dolma bilgilerle kullanmak yerine kullanacağınız Bitkisel Kaynaklı Şifa veren Ürünlerin faydalarını bilmeniz gerekir. Pazarlardan, Bilinçsiz ve bilgisiz satış yapan yerlerden, Sadece bu işi Ticari amaç güden ve insan sağlığını tehdit edip rant sağlayan kişilerden, Kalitesiz ve kaynağının belli olmadığı yerlerden ve belli belirsiz üretiminin ve hijyeniğinin bilinmediği yerlerden alınmaması gerekir.
 

 
dir